BİL'S STUDIO

Kökleri 1948 yılına dayanan Bilsar’ın, kaliteli gömlek üretim mirasının bir ürünü olan BİL'S STUDIO, bir şeyi yapmaya ve bu şeyi de iyi yapmaya odaklanıyor; en kaliteli gömlekleri üretebilmeyi mümkün kılmak. İşçilik ve tasarıma olan bağlılığını destekleyen üstün nitelikli ürünler sunan BiL'S STUDIO, kalite ve tasarımın daima gerçek tarzın işaretleri olacağına inanıyor.

BİL'S

2000’lerin başında Danışman/Tasarımcı Bülent Erkmen ve Bilsar tarafından ”beyaz gömlek kültürü” çerçevesinde oluşturulan Bil’s, dünyanın ilk beyaz gömlek markası olarak önemli bir başarı yakalamıştır.

BİLSTORE

Mağaza kavramını yalnızca alışveriş yapılan bir mekân olmanın ötesine taşıyan ve life-style alışveriş mağazası konseptini Türkiye’de ilk defa hayata geçiren Bilstore, kendi tarzını yansıtan ve müşterilerine seçilmiş markalar ve ürünler sunan mağazaları ile özel tasarım dünya markalarını moda severlerle buluşturuyor.

www.bilstore.com

FRED PERRY

Dünyaca ünlü İngiliz tenisçi Frederick John Perry tarafından kurulan ve 60 yılı aşkın süredir şıklığı ve kaliteyi, rahatlıkla buluşturan Fred Perry markası Türkiye pazarına ilk olarak 2007 yılında Bilsar ile girmiştir. İngiliz alt-kültür ve spor giyim mirasını en güncel hali ile gözler önüne seren Fred Perry her zamankinden daha modern, daha cesur, daha genç, daha yeni...

DR. MARTENS

Son yüzyıl içerisinde İngiltere’nin en ikonik markalarından biri haline gelen Dr. Martens, Türkiye pazarına adımını 2016 yılında Bilsar ile atmıştır. 1960 senesinde üretilmeye başlanan Dr. Martens, bireysel ifadenin en büyük sembolü haline gelmiş ve genç kültürün stilini şekillendiren en büyük parçalardan biri halini almıştır.

Bilsar 2018